KATEGORIA: SERIALE
TRAILER: YOUTUBE
Permbledhje:
Barry dërgon Irisin në një Universitet për të shikuar mbledhjen e shkencëtarit, Simon Stagg. Gjatë mbledhjes, gjashtë persona të armatosur sulmojnë vendngjarjen, përderisa Barry shndërrohet në The Flash për të shpëtuar vdekjes e një njeriu, e më pas i bie të thiktë para se ti kapte plaçkitësit. Dr. Wells, Kaitlin dhe Cisko mundohen të gjejn zgjidhje .........


Shiko FilminShkarko Filmin

The Flash 2014 S01E02 (HD)

KATEGORIA: AKSION/MISTER/THRILLER
TRAILER : YOUTUBE
Permbledhje:
Në një të ardhme ku një njësi speciale policie mund të kapë keqbërësit akoma pa kryer krimin, një oficer policie brenda njësisë akuzohet për vrasje.
SHIKO FILMINSHKARKO FILMIN

MINORITY REPORT – HD

KATEGORIA:AKSION/KRIM/THRILLER
TRAILER: YOUTUBE
Permbledhje:
Një burrë mendon se e ka lënë pas të shkuarën e tij të mistershme dhe ka nisur një jetë të re dhe të qetë. Por, kur njihet me një vajzë të re nën kontrollin e gangsterëve të dhunshëm rusë, nuk;mund të qëndrojë pasiv, duhet ta ndimojë.
SHIKO FILMINSHKARKO FILMIN
MOVREELThe Equalizer (2014) HD

KATEGORIA:DRAME/MISTER
TRAILER: YOUTUBE
Permbledhje:
Kur zhdukja e gruas së tij kthehet në fokusin e një cirku të madh mediatik, një burrë sheh se si kthehet në qendër të vëmendjes kur dyshohet se mund të mos jetë i pafajshëm.

SHIKO FILMINSHKARKO FILMIN
MOVREEL
''SHIKIM TE KENDSHEM''

Gone Girl (2014) HD

KATEGORIA: DRAME/HORROR
TRAILER: YOUTUBE
Permbledhje:
Kur regjistruesi i një programi në internet zhduket në pyllin e Mahitobës duke intervistuar një lundërtar misterioz të quajtur Hauard Hau, shoku i tij i ngushtë Tedi dhe e dashura e tij Ellison bashkëpunojnë me një ish-polic për ta gjetur.
SHIKO FILMINSHKARKO FILMIN
VID.TO''SHIKIM TE KENDSHEM''

TUSK (2014) HD

KATEGORIA:THRILLER/DRAME
TRAILER: YOUTUBE
Permbledhje:
Kur një sëmundje shkatërruese kërcënon ti japë fund karrierës së Evan Leikut në CIA, ai shkon fshehurazi në ndjekje të një terroristi që e ka torturuar gjatë një misioni të shkuar keq vite më parë.SHIKO FILMINSHKARKO FILMIN
MOVREELDying of the Light (2014) HD

KATEGORIA: KRIM/THRILLER
TRAILER: YOUTUBE
Permbledhje:
Christian një baba i divorcuar dhe një biznesmen, merr një video anonime në postën e tij. Në video shfaqet vajza e tij e droguar dhe e trajtuar shumë keq.


SHIKO FILMINSHKARKO FILMIN
MOVREELTHE HORSEMAN (2008) (HD)

KATEGORIA: KOMEDI
TRAILER: YOUTUBE
Permbledhje:
20 vjet që nga aventura e tyre e parë, Lloyd dhe Harri shkojnë në një udhëtim për të gjetur vajzën e sapo zbuluar të Harrit, e cila është dhënë për adoptim. 

Regjisor: Bobby Farrelly, Peter Farrelly 
Аktorë: Jim Carrey, Jeff Daniels, Rob RiggleDumb and Dumber To (2014) Cam x264 - Me Titra Shqip

DUMB AND DUMBER 2 (2014) Cam x264

KATEGORIA:DRAME/EROTIK
TRAILER: YOUTUBE
Permbledhje:
Në qytetin e Nju Jorkut, Brandoni bën një jetë private duke kënaqur varsinë e tij ndaj seksit.Gjithçka do të ndyshojë kur motra e tij Sissy e viziton pa e njoftuar.
SHIKO FILMINSHKARKO FILMIN
                          Filmi është i keshillueshem për moshen mbi 18 vjeç. Përmban skena erotike të forta.

SHAME (+18) (2011) HD

CopyRight © 2014. KohaxFilma - All Rights Reserved.